„NAJLEPSZY SOŁTYS WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO AD’ 2015”

„NAJLEPSZY SOŁTYS WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO AD’ 2015”        Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’ 2015.
        W tym roku rozstrzygnięcie i wręczenie nagród będzie miało miejsce w Ropicy Górnej (gmina Sękowa), skąd pochodzi ubiegłoroczny Laureat konkursu Katarzyna Tokarz. Uroczystość ogłoszenia wyników odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2016 r.
        Fundatorem głównej nagrody w wysokości 50.000 zł jest Województwo Małopolskie, partnerem jest Bank BGŻ BNP Paribas oraz gmina Sękowa. Nagroda przyznawana jest dla Sołectwa, z którego pochodzi Laureat konkursu.  Ponadto do wygrania jest szereg nagród finansowanych przez uczestniczące w konkursie gminy, powiaty oraz inne instytucje, które doceniają szczególny wkład pracy sołtysów w budowanie wspólnego dobra mieszkańców wsi.
      Liczymy na zgłoszenie kandydatów z Państwa Gminy (termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 lipca br.) oraz na dofinansowanie konkursu, a w dniu jego rozstrzygnięcia - na osobisty udział wraz ze zgłoszonymi na konkurs sołtysami

W załączeniu:
 
Karta_zgłoszenia_na_konkurs 2016 docx
Regulamin konkursu 2016 Sołtys Roku AD 2015.docx
wzór umowy 2016.doc
print drukuj
Created by TelePoland 2005