Zaproszenie
 
 
Wojewódzki Urząd Pracy
 
Wybory MSS
 
POSTULATY SOŁTYSÓW
 
Statut
 
Fotki
 
Sztandar
 
PAKIET UBEZPIECZENIOWY SOŁTYSA
 
Taka sobie grupka
 
Dodatkowe grupy
 
Echo
     
Konferencja „WIEJSKA POLSKA. Przedsiębiorcza wieś” - Konin 2014
Podstawowa Opieka Medyczna
Najlepszy sołtys
     
e-mail  
Wypisz   Dopisz


Szanowni Koledzy i Koleżanki Sołtysi z województwa małopolskiego, 

Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów, przywiązując szczególną wagę do tradycji polskiej wsi opartej na kulturze chrześcijańskiej, organizuje „Małopolską Pielgrzymkę Sołtysów i Środowisk Wiejskich”. Jest to tym samym wydarzenie, jedno z niewielu w Polsce, które stanowi o pięknej tradycji pielgrzymowania sołtysów województwa małopolskiego do miejsca szczególnego na mapie Polski – miejscowości Ludźmierz.

Pielgrzymka odbędzie się w dniu 25 maja 2019 (sobota). Rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą odprawioną w Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Ludźmierzu o godz. 11.00. – intencją będzie modlitwa o opiekę Matki Bożej Królowej Podhala nad sołtysami oraz modlitwa za Ojczyznę. Następnie o godz. 12.00. zapraszamy serdecznie na spotkanie, występ artystyczny w wykonaniu zespołu „Cieślica” z Zawoi i poczęstunek, które będzie miało miejsce w Domu Podhalańskim Związku Podhalan w Ludźmierzu. Wyłączny patronat nad wydarzeniem objął Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski.

W związku z tym, Prezes wraz z Zarządem zaprasza serdecznie do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Prosimy o potwierdzenie obecności e-mailowo malopolscysoltysi@gmail.com do dnia 17 maja 2019 wraz z podaniem liczby uczestniczących osób. 

wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku