KONKURS „NAJLEPSZY SOŁTYS WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO AD’ 2016”
 
 
Wojewódzki Urząd Pracy
 
Wybory MSS
 
POSTULATY SOŁTYSÓW
 
Statut
 
Fotki
 
Sztandar
 
PAKIET UBEZPIECZENIOWY SOŁTYSA
 
Taka sobie grupka
 
Dodatkowe grupy
 
Echo
     
Konferencja „WIEJSKA POLSKA. Przedsiębiorcza wieś” - Konin 2014
Podstawowa Opieka Medyczna
Najlepszy sołtys
     
e-mail  
Wypisz   Dopisz

Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wraz z Gminami, Marszałkiem Województwa Małopolskiego, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oddział w Krakowie, KRUS oddział w Krakowie, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz innymi instytucjami, z którymi współpracują sołtysi, organizuje konkurs „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’ 2016”.

Konkurs ten jest jedną z form docenienia pracy sołtysa, okazją do wskazania dobrych wzorców i okazją do spotkania się jednych z najbardziej zasłużonych osób na wsi.

W tym roku rozstrzygnięcie i wręczenie nagród będzie miało miejsce w Radgoszczy (gmina Radgoszcz) skąd pochodzi ubiegłoroczny Laureat konkursu Eugeniusz Stanek. Uroczystości ogłoszenia wyników odbędą się w dniu 12 sierpnia 2017 r.

Wzorem lat wcześniejszych nagrody są bardzo atrakcyjne. Fundatorem głównej nagrody w wysokości 50 000 zł jest Województwo Małopolskie. Nagroda przyznawana jest dla Sołectwa, z którego pochodzi Laureat konkursu. Ponadto do wygrania jest szereg nagród ufundowanych przez ARMIR, WUP  oraz nagroda za dbanie o bezpieczeństwo na wsi i współpracę z KRUS.

Liczymy na zgłoszenie kandydatów z Państwa Gminy (termin nadsyłania zgłoszeń mija 17 lipca br.) oraz na dofinansowanie konkursu, a w dniu jego rozstrzygnięcia - na osobisty udział wraz ze zgłoszonymi na konkurs sołtysami.


Pobierz - karta_zgloszenia_na_konkurs 2016.pdf
Pobierz - karta_zgloszenia_na_konkurs 2016.docx
Pobierz - regulamin dla MSS 1.pdf
Pobierz - regulamin dla MSS 1.docx
Pobierz - wzór umowy 2016.pdf
Pobierz - wzór umowy 2016.doc
wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku