Plebiscycie Edukacyjna Gmina Małopolski
 
 
Wojewódzki Urząd Pracy
 
Wybory MSS
 
POSTULATY SOŁTYSÓW
 
Statut
 
Fotki
 
Sztandar
 
PAKIET UBEZPIECZENIOWY SOŁTYSA
 
Taka sobie grupka
 
Dodatkowe grupy
 
Echo
     
Konferencja „WIEJSKA POLSKA. Przedsiębiorcza wieś” - Konin 2014
Podstawowa Opieka Medyczna
Najlepszy sołtys
     
e-mail  
Wypisz   Dopisz


Szanowni Państwo!  

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w Plebiscycie Edukacyjna Gmina Małopolski oraz konkursach dedykowanym małopolskim wójtom, burmistrzom oraz sołtysom. Celem Plebiscytu jest pokazanie, że wystarczy pasja i zaangażowanie aby uczenie się było ciekawe i nieszablonowe.

      Wyłonimy Edukacyjną Gminę Małopolski 2016

Zapraszamy gminy wiejskie i miejsko-wiejskie do rywalizacji w Plebiscycie. Liczą się pasja, ciekawe pomysły, niecodzienne aktywności. Każda gmina województwa małopolskiego, która w okresie od 01.01.2015 r. do 31.08.2016 r. realizowała przedsięwzięcia edukacyjne angażujące mieszkańców i zachęcające do rozwoju ma szansę na zdobycie tytułu.

Zgłoszenie jest bardzo proste - należy wypełnić ankietę on-line i - jako uzupełnienie zgłoszenia - przesłać organizatorowi kilka zdjęć. Ankieta udostępniona zostanie 28.09.2016 r. na stronie www.pociagdokariery.pl. Zgłoszenia mogą przesyłać m.in. urzędy gmin, szkoły, ośrodki kultury, fundacje i stowarzyszenia.

Spośród wszystkich zgłoszeń Kapituła Plebiscytu wyłoni kandydatów do tytułu Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, na których mieszkańcy regionu będą mogli głosować od 24 października do 18 listopada.

Warto zawalczyć o tytuł Edukacyjnej Gminy Małopolski 2016, bo o zwycięzcy powstanie film, który zostanie wyemitowany w telewizji. Równocześnie suma punktów uzyskanych w Plebiscycie przez poszczególne gminy wchodzące w skład danego powiatu zadecyduje o tym, kto otrzyma tytuł Edukacyjnego Powiatu Małopolski 2016.

Szukamy Ambasadorów i Mecenasów Kariery.

Za każdym przedsięwzięciem stoi człowiek – inicjator, którego pomysły, praca i zaangażowanie są gwarancją sukcesu przedsięwzięcia. To człowiek, którego autorytet przyciąga ludzi i motywuje ich do angażowania się. To właśnie takich ludzi uhonorujemy w tym roku w ramach konkursów towarzyszących organizacji Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski 2016.

Tytuły Ambasadora Bilansu Kariery i Ambasadora Srebrnej Kariery przyznamy sołtysom, których inicjatywy wspierają rozwój zawodowy i osobisty oraz promują poradnictwo zawodowe.

Tytuły Mecenasa Bilansu Kariery i Mecenasa Srebrnej Kariery przyznamy wójtom lub burmistrzom, którzy aktywnie wspierają rozwój zawodowy i osobisty swoich mieszkańców.

Kandydaturę sołtysa, wójta lub burmistrza może zgłosić każdy – mieszkańcy, urzędy, instytucje gminne. Na zgłoszenia czekamy od 28.09.2016, na stronie www.pociagdokariery.pl.

W załączeniu przesyłam regulamin Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski oraz konkursów dla sołtysów, wójtów i burmistrzów. Bieżące informacje nt. Plebiscytu i konkursów publikowane będą w serwisie www.pociagdokariery.pl

Bardzo proszę o rozpropagowanie informacji o Plebiscycie i Konkursach wśród mieszkańców gminy/miasta, oraz przesłanie do sołtysów, ośrodków kultury, szkól oraz  jednostek organizacyjnych gminy/miasta, a także stowarzyszeń, fundacji i organizacji pozarządowych, działających na terenie gminy/miasta.

wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku