MEDAL DLA STOWARZYSZENIA
 
 
Wojewódzki Urząd Pracy
 
Wybory MSS
 
POSTULATY SOŁTYSÓW
 
Statut
 
Fotki
 
Sztandar
 
PAKIET UBEZPIECZENIOWY SOŁTYSA
 
Taka sobie grupka
 
Dodatkowe grupy
 
Echo
     
Konferencja „WIEJSKA POLSKA. Przedsiębiorcza wieś” - Konin 2014
Podstawowa Opieka Medyczna
Najlepszy sołtys
     
e-mail  
Wypisz   Dopisz


Dzień 11 czerwca był wyjątkowy dla Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów,  w dniu tym zarząd stowarzyszenia uczestniczył na Zamku w Nowym Wiśniczu w uroczystościach Święta Województwa Małopolskiego. Podczas gali, zostały wręczone odznaczenia za działalność na rzecz rozwoju Małopolski. Jednym z laureatów Brązowego medalu zostało Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów.

Ustanowienie w 2010 roku Medalu Honorowego za Zasługi dla Województwa Małopolskiego ma na celu uhonorowanie osób, organizacji i instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju Województwa Małopolskiego na różnych płaszczyznach działalności (m.in. politycznej, gospodarczej, społecznej, kulturalnej, sportowej). Odznaczenie jest wyjątkowym wyróżnieniem. Medal Honorowy za Zasługi dla Województwa Małopolskiego przedstawia wizerunek św. Kingi, patronki samorządowców.

Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów zostało powołane w 1992 r. dla wspierania idei samorządu terytorialnego, ochrony interesów sołtysów i mieszkańców wsi. Przez lata swojej działalności wpisało się w krajobraz małopolskich organizacji, będąc ważnym partnerem samorządu województwa w kształtowaniu rozwoju obszarów wiejskich.

    

                    

wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku